Reference studentů

Děkujeme!

Adam, 15 let, francouzština

žák gymnázia

"Kromě toho, že vycházíme z velice přehledných materiálů, je skvělé i to, že máte úžasný dar to opravdu vysvětlit. Věnujeme se tomu, čemu potřebuji, přitom vidím, k čemu je to užitečné, takže mám motivaci se to naučit. Gratis k objednávce vše s takovou trpělivostí a úsměvem, že se na tu hodinu fakt těším (což bych teda ještě půlrok zpátky o hodině francouzštiny opravdu, opravdu neřekl)."

Jana, 50 let, čínština

účetní

"K Elišce "chodím" na čínštinu už několik let. Vůbec jsem netušila, že v UH je někdo, kdo čínštinu vyučuje. Velice si cením, že Eliška se dokáže vypořádat i s věkově hodně různorodou skupinou, lekce ať už přímé nebo v tuto dobu online jsou rozmanité, barevné, zábavné a díky jejím mnemotechnickým pomůckám je i tak odlišný jazyk snáze zvládnutelný."

Míša, 25 let, francouzština

manažerka

"Vyhovuje mi flexibilita hodin, tedy jak dokážeš reagovat na to, jak mi které věci jdou nebo nejdou a tomu se přizpůsobit. Myslím, že ty odvádíš super práci a že velká část je na mně, ty se to za mě ale nenaučíš "

Jana, 65 let, francouzština

důchodkyně s rodinou ve Francii

"Mám ráda přátelskou atmosféru. Vždycky po skončení hodiny mám pocit, že jsem dělala něco smysluplného. Při výuce mi pomáhají písničky a rýmované texty. Více se již orientuji i při poslechu i při čtení, to se nedá srovnat se začátkem."